هر آنچه در خرید ساعت مچی باید بدانیم

در خرید ساعت مچی در نظر گرفتن برخی از نکات می تواند به یک خرید موفق منجر شود . از آنجا که امروزه سودجویان بسیاری سعی دارند که محصولات بی کیفیت خود را به دست خریدار برسانند لازم است قبل از خرید بررسی های کافی برای تشخیص ساعت اصل و تقلبی در نظر بگیرید در ادامه علاوه بر اشاره به نکات مهم در این رابطه سعی داریم به نکات جالبی در خرید ساعت مردانه و ساعت زنانه بپردازیم.

ساعت های مچی تقلبی نه تنها طول عمر مفید کافی ندارند ظاهر شیک و البته گیرایی نیز نخواهند داشت و با گذر کوتاهترین زمان زیبایی نامرغوب آنها از بین رفته و فیک بودن محصول نمایان خواهد شد به همین دلیل در خرید ساعت مچی باید دقت بیشتری داشته باشید.

در یک دسته بندی کلی سه نوع ساعت مورد بررسی قرار می گیرد:

 • آنالوگ
 • دیجیتال
 • دیجیتال/آنالوگ

هر کدام از انواع ساعت های یاد شده دارای مزیت و البته برای برخی از افراد می تواند معایب ویژه ای نیز داشته باشد.

خرید ساعت مچی

خرید ساعت مچی : عوامل موثر در قیمت ساعت

در خرید ساعت مچی عوامل مهم و مختلفی بر قیمت نهایی ساعت مچی خریداری شده می تواند تاثیر گذار باشد. از جمله مهمترین عوامل :

 • خود ساعت
 • بند ساعت

بند ساعت به لحاظ نوع جنسی که دارد می تواند قیمت آن را در خرید ساعت مچی تحت شعاع قرار دهد . ساعت بند چرم ، ساعت بند استیل و ... با در نظر گرفتن نوع برند ساعت می تواند متغیر باشد. توجه کنید چرم یاد شده در خرید ساعت مچی نیز می تواند اصل و یا تقلبی باشد و همین مورد نیز در قیمت نهایی موثر است.

برای این که بتوانید ساعت اصل و تقلبی را تشخیص دهید راهکارهای موثر بسیاری موجود است ولی خرید از فروشنده ی معتبر یکی از بهترین اقداماتی می باشد که می توانید از محصول خریداری شده مطمئن باشید. جنس صفحه ای که در ساخت ساعت به کار می رود با در نظر گرفتن نوع برند آن متفاوت است و ارزانترین جنس به کار رفته پلاستیک می باشد. قیمت ساعت مچی فلزی و یا چرمی معمولا در مقایسه با سایر انواع آن بیشتر خواهد بود.

انتخاب مناسب ترین ساعت مچی

در خرید ساعت مچی در نظر داشته باشید که انواع حرکت ساعت ها نیز می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال ساعت های مکانیکی یا به صورت دستی یا با استفاده از روش های خودکار قابل کنترل هستند این نوع از ساعت ها در لیست لاکچری ترین نوع ساعت های مجی قرار می گیرند از سوی دیگر ساعت های کوارتز می باشند که به دلیل سادگی ظاهر و البته مقاومت بهتر می تواند گزینه ی خوبی در انتخاب ساعت در نظر گرفته شود.

در خرید ساعت مچی مردانه یا زنانه به این نکته توجه کنید که در کجا از این ساعت قرار است استفاده شود. استفاده از آن در قرار های رسمی و غیر رسمی می تواند نقش بسیار مهمی در انتخاب مناسب ترین ساعت داشته باشد.لیست بسیار مختلفی از انواع ساعت مچی رسمی و غیر رسمی موجود است که می تواند گزینه ی خوبی به عنوان هدیه نیز در نظر گرفته شود.

از نکات دیگر در خرید ساعت مچی می توان به دقت در تشخیص ساعت اصل اشاره کرد در بخش نهایی سعی کرده ایم به چندین مورد مفید در این رابطه اشاره کرده و راهکارهای ارزشمندی را برای خرید یک ساعت مچی اصل به شما عزیزان پیشنهاد دهیم.

خرید ساعت مچی

نکات مهم در خرید ساعت مچی

از جمله مهمترین نکات در خرید ساعت مچی می توان به :

 • قیمت ساعت
 • برند ساعت
 • زیبایی ظاهری آن
 • رسمی و غیر رسمی بودن آن
 • عملکرد ساعت
 • طرح به کار رفته در ساخت ساعت

را مد نظر قرار داد. در اولین مرحله در خرید ساعت مچی بودجه ی مشخصی که برای این منظور در نظر بگیرید. در این حالت می توانید در جستجوی بهترین نوع آن زمان کمتری را اتلاف کنید. در نظر داشته باشید یک ساعت اصل به مراتب هزینه ی بیشتری را می خواهد به همین دلیل اگردنبال محصولی باکیفیت و مرغوب هستید حتما به هزینه ای که قرار است پرداخت شود توجه کنید.

بسیاری از سودجویان برای اینکه محصول بی کیفیت خود را به فروش برسانند هزینه های کمتری را درخواست می کنند تا از این طریق خریدار را راضی کنند ولی یک محصول تقلبی کارایی مفیدی نخواهد داشت و البته به عنوان یک هدیه نمی تواند گزینه ی مطلوبی در نظر گرفته شود. در نظر گرفتن نکاتی مانند:

 • پرس و جو از دوستان درباره ماندگاری ساعت
 • یافتن اطلاعات از ساعت با سرچ آنلاین
 • بررسی مشخصات
 • انتخاب ساعت با توجه به نیاز

می تواند شما را در انتخاب و خرید ساعت مچی شیک و اصل یاری کند. لازم است مقاومت ساعت در برابر ضربه و البته آب در حین خرید مورد بررسی قرار گیرد اگر هزینه ای که قرار است پرداخت شود مهم نیست و نگران بودجه ی مشخص شده نیستید پیشنهاد ما آن است در خرید انواع مختلف از ساعت ها به سراغ ساعت هایی با مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی و آب و البته صدمات فیزیکی بروید در این حالت از کیفیت آن نیز مطمئن خواهید بود.

شکل ساعت نی می تواند از جمله نکاتی باشد که در خرید باید مد نظر قرار گیرد. به عنوان مثال ساعت های دایره ای شکل در بین جوانان از محبوبیت بالایی برخوردار است.

نحوه استفاده از تاچیمتر ساعت مچی

نحوه استفاده از تاچیمتر ساعت مچی مشاهده مطلب

نکاتی که برای خرید ساعت زنانه باید بدانید

نکاتی که برای خرید ساعت زنانه باید بدانید مشاهده مطلب

نکاتی که برای خرید ساعت مچی باید بدانید

نکاتی که برای خرید ساعت مچی باید بدانید مشاهده مطلب

همه چیز درباره ی ساعت های لاکچری

همه چیز درباره ی ساعت های لاکچری مشاهده مطلب

انواع بند ساعت مچی ها

انواع بند ساعت مچی ها مشاهده مطلب