معرفی برند آمریکایی اینگرسول ( INGERSOLL )

ساعت های اینگرسول

ساعت Ingersoll یکی از ساعت های محبوب است. ساعت ها یکی از متنوع ترین و همچنین محبوب ترین اکسسوری ها می باشند که توسط برند های مختلف و متعدد تولید شده اند. انواع ساعت های تولید شده را می توان به چند دسته کلی مانند ساعت های دیواری، ساعت های ایستاده، ساعت های رومیزی ، ساعت های مچی و ساعت های جیبی تقسیم کرد که هر کدام در مدل های مختلف و متنوع طراحی و تولید شده اند. از انواع ساعت های تولید شده توسط برند های مختلف می توان به ساعت سیکو، ساعت کاسیو، ساعت سیتیزن، ساعت اینگرسول ، ساعت رادو و .... اشاره کرد که هر کدام تاریخچه منحصر به فردی دارند.

. برند های نامبرده هر کدام به تولید انواع ساعت ها مانند ساعت مچی زنانه، ساعت مچی مردانه، ساعت های چرمی مردانه، ساعت های مچی استیل زنانه، ساعت های هوشمند و ..... اشاره کرد که انتخاب آن ها به موارد مختلف و منحصر به فردی بستگی دارد. در اینجا قصد داریم به معرفی برند اینگرسول بپردازیم و همچنین تاریخچه آن، محصولات تولید شده توسط برند اینگرسول و .... را بیان خواهیم کرد.

معرفی مختصر برند Ingersoll :

برند Ingersoll یکی از برند های آمریکایی می باشد که در اواخر قرن نوزدهم توسط و برادر تاسیس شد. این شرکت از اولین شرکت های آمریکایی بود که در تولید و طراحی ساعت ها اقدام کرد. برند Ingersoll و یا کارخانه تولید ساعت های اینگرسول توسط دو برادر به نام های رابرت اینگرسول و چارلز اینگرسول تاسیس شد. ساعت های تولید شده توسط این شرکت به دلیل قیمت بسیار مناسبی که داشتند توانستند سر و صدای زیادی به پا کنند.

ساعت اینگرسول

تاریخچه برند Ingersoll :

همان طور که گفته شد برند Ingersoll یکی از برند های آمریکایی می باشد که در زمینه تولید انواع ساعت ها فعالیت دارد. این برند برای اولین بار موفق به تولید ساعت های جیبی شد و آن ها را با کیفیت عالی و قیمت مناسب راهی بازار کرد. در سال 1892 خط تولید ساعت های جیبی با کمک هنری فورد و یا Henry Ford تولید شد. اولین ساعت های جیبی تولید شده توسط این برند به ساعت دلار و یا ساعت یانکی معروف می باشند. میزان تقاضای افراد برای خرید ساعت های دلار یانکی Ingersoll افزایش یافت در نتیجه برادران اینگرسول برای پاسخ دهی به تقاضای مشتریان می بایست میزان تولیدات خود را افزایش می دادند.

به همین دلیل مراکز متعددی در سطح کشور تاسیس کردند. در این هنگام با بهبود تکنولوژی ها به تولید و ساخت انواع ساعت های جیبی بسیار کوچک اقدام کرد. تولید این نوع ساعت حیرت همگان را به دنبال داشت. تئودور روزولت و یا Theodore Roosevelt یکی از رئیس جمهور های آمریکا بود که در آن زمان شیفته برند Ingersoll شده بود. لازم به ذکر می باشد که در آن دوره مخترعین به نامی مانند توماس ادیسون اختراعات خود را ثبت کرده بودند.

در سال 1920 برند اینگرسول ساعت های خود را از جیبی به مچی تغییر داد. به عبارت دیگر نخستین ساعت اینگرسول مچی در سال 1920 تولید و راهی بازار شد. این نوع ساعت ها به تکنولوژی نور شب مجهز بودند. لازم به ذکر می باشد که قبل از سال 1920 ساعت های جیبی توسط برند Ingersoll تولید شده بودند که به گفته محققان این نوع ساعت ها توسط سرباز های تانک بریتانیا مورد استفاده قرار گرفته بودند.

. در سال 1928 یکی از ساعت های مچی تولید شده توسط برند اینگرسول توسط یکی حلبان های بنام آن زمان مورد آزمایش قرار گرفت. در حقیقت ساعت اینگرسول مچی توسط خلبان سر الان کبهام و یا Sir Alan Cobham بر فراز آسمان آفریقا مورد آزمایش قرار گرفت. خلبان قدرت هماهنگی ساعت با زمان آفریقا را تقدیر کرد. خلبان سر الان کبهام بیان کرد ساعت اینگرسول یک زمان سنج قابل اعتماد می باشد که تحت شرایط مختلف هوا و فاصله های بیش از 23,000 مایل با قدرت به فعالیت خود ادامه می دهد.

تاریخچه اینگرسول

در سال 1932 ایده ساخت ساعت مچی اینگرسول میکی ماوس شکل گرفت. این نوع ساعت مچی یکی از ساعت های بسیار محبوب و با کیفیت بود. در همان سال های ابتدای تولید، بیش از 2.5 میلیون از این نوع ساعت به فروش رسیدند. در سال 1971 همکاری اینگرسول و میکی موس پایان یافت اما در سال 1983 این برند توسط استیون استراس و یا Steven Strauss خریداری شد و سپس در سال های بعد توسط برند زئون خریداری شد. این برند یکی از برند های معروف و مشهور بود که ساعت های بریتانیا را تولید می کرد.

در نهایت در سال 2007 برند اینگرسول ساعت های منحصر به فردی را تولید کرد. ساعت اینگرسول از سری بیسون یکی از ساعت های به نام و با کیفیت می باشند که با حفظ اصالت و کیفیت تولید و راهی بازار شد.

کیفیت ساعت های اینگرسول

کیفیت بالای ساعت اینگرسول غیر قابل انکار می باشد اما این کیفیت با گذشت زمان کاهش پیدا کرده است به عبارت دیگر برند اینگرسول یکی از برند های با سابقه است که به کیفیت محصولات تولید شده توسط این برند اشاره دارد. این برند از آمریکا به بریتانیا منتقل شد و سپس از بریتانیا به هنگ کنگ انتقال یافت، به همین دلیل گفته می شود که کیفیت این نوع ساعت ها مثل گذشته نیست. ساعت اینگرسول یکی از ساعت های با کیفیت و شیک می باشد، هر چند این ساعت ها ساعت های آمریکایی نمی باشند.

ساعت های اینگرسول

راهنمای خرید ساعت اینگرسول

برای خرید انواع ساعت ها به ویژه ساعت های اینگرسول باید نکات و عوامل مختلفی را مد نظر قرار داد. ساعت اینگرسول یکی از برند های محبوب می باشد که به تولید انواع ساعت های مچی اقدام کرده است در نتیجه انتخاب ساعت اینگرسول با هر سلیقه ای امکان پذیر می باشد. قبل از خرید ساعت اینگرسول به اصل بودن آن توجه کنید. بهترین روش برای خرید ساعت اینگرسول اصل، کمک گرفتن از یک مرکز خرید معتبر می باشد.

نکته دیگر در هنگام خرید ساعت های اینگرسول ، ظاهر آن می باشد. در حقیقت ساعت انتخابی باید با سبک استایل شما هماهنگ باشد. برای استایل های اسپرت استفاده از ساعت های استیل و کلاسیک دور از انتظار می باشد، در نتیجه بهتر است سراغ ساعت هایی با بند چرم بروید. اندازه ساعت یکی دیگر از عوامل مهم در انتخاب ساعت می باشد. در حقیقت علاوه بر این که بند ساعت باید با اندازه مچ شما متناسب باشد، قطر صفحه نمایش ساعت انتخابی باید با مچ هماهنگ باشد. صفحه نمایش ساعت نباید از دو طرف مچ بیرون زده شود، در نتیجه به قطر صفحه نمایش ساعت توجه کنید. کارت گارانتی و خدمات پس از فروش یکی دیگر از نکات مهم در هنگام خرید ساعت ها می باشد.

قیمت ساعت های اینگرسول

قیمت ساعت های اینگرسول نسبت به کیفیت و عملکرد آن ها بسیار مناسب می باشد البته عوامل مختلفی در قیمت نهایی آن ها تاثیر گذار است که می توان به نوع ساعت، نوع موتور به کار رفته در ساختار آن، ضد آب بودن و یا نبودن آن، قدرت سازگاری آن در برابر آب، قابلیت های آن و .... اشاره کرد. به عبارت دیگر هر چقدر میزان مقاومت ساعت های ضد آب در برابر آب بیشتر باشد، قیمت نهایی آن ها بیشتر می باشد. کیفیت موتور استفاده شده در ساختار ساعت ها با قیمت نهایی آن ها رابطه مستقیم دارد. قیمت پایین ساعت های اینگرسول نشان دهنده بی کیفیت بودن آن ها می باشد.

راهنمایی برای خرید ساعت غواصی، قیمت و مشخصات

راهنمایی برای خرید ساعت غواصی، قیمت و مشخصات مشاهده مطلب

معرفی ساعت های سیکو ۵ اسپرت انیمه ناروتو

معرفی ساعت های سیکو ۵ اسپرت انیمه ناروتو مشاهده مطلب

راهنمای کامل استفاده از ساعت مچی برای آقایان

راهنمای کامل استفاده از ساعت مچی برای آقایان مشاهده مطلب

۵ مدل از بهترین ساعت های سولار در ایران

۵ مدل از بهترین ساعت های سولار در ایران مشاهده مطلب

معرفی و بررسی موتور های ساعت مچی

معرفی و بررسی موتور های ساعت مچی مشاهده مطلب