6% تخفیف بدون محدودیت ویژه اولین خرید

ارسال رایگان امکان بازگشت کالا تا 48 ساعت

ساعت مچی های کپی چیست؟

اگر برای خرید ساعت مچی به فروشگاه ها یا سایت های مختلف مراجعه کرده باشید ، احتمالا با اصطلاح های مختلفی مواجه شده اید. ساعت مچی اورجینال، ساعت فیک و اصطلاح ساعت مچی هایکپی، اصطلاحاتی است که باید با آن ها آشنا باشید. آشنایی با هر کدام از این اصطلاح ها به شما برای خرید هوشمندانه ساعت مچی کمک کرده و تصمیم گیری را برایتان ساده تر می کند.

خرید ساعت مچی اورجینال یکی از آرزوهایی است که بسیاری از ما با خود به همراه داریم. با این حال با توجه به قیمت بالای این ساعت ها، خرید ساعت اورجینال برای همه امکان پذیر نیست. به همین علت دسته دیگری از ساعت ها وارد بازار شده اند که دقیقا شبیه به نسخه اورجینال هستند؛ اما کیفیتی بسیار نامناسب دارند. این ساعت ها اصطلاحا ساعت مچی فیک نامیده می شوند. احتمالا ساعت مچی فیک یا تقلبی زیادی را در بازار دیده اید یا تجربه خرید آن ها را نیز داشته اید.

در بین این دو طیف کالایی، یعنی ساعت اورجینال و فیک، یک دسته ساعت مچی وجود دارد که اگرچه اورجینال نیست؛ اما کیفیت مناسبی دارد. ساعت مچی های کپی نامی است که بر روی این نوع ساعت گذاشته شده است. در واقع همان طور که از اسم آن نیز پیداست، ساعت هایی که اورجینال نیستند و از روی ساعت های اورجینال کپی شده اند اما کیفیت بالایی دارند، های کپی نامیده می شوند.

به چه ساعتی های کپی گفته می شود؟

یکی از مشکلات برای خرید ساعت مچی هایکپی این است که تعریف دقیق و مرز مشخصی برای تشخیص ساعت های کپی و ساعت فیک وجود ندارد. در واقع ممکن است فروشنده ای ساعت فیک را به جای هایکپی به شما بفروشد و متوجه این موضوع نشوید. علت نیز شباهت ظاهری این ساعت ها با هم است. این در حالی است که از نظر کیفیت این ساعت ها تفاوت زیادی با هم دارند.

ساعت های کپی به ساعت هایی گفته می شود که کیفیت ساخت بدنه، موتور و حتی بند، در سطح ساعت اورجینال یا مقداری پایین تر باشد. برخی از انواع ساعت مچی هایکپی HighCopy حتی از بدنه یا بند برند اصلی استفاده می کنند و به همین علت کیفیت فوق العاده زیادی را به خود اختصاص داده اند. ساعت های کپی در واقع به ساعتی گفته می شود که از نظر کیفی چند درجه از ساعت اورجینال پایین تر است؛ اما کیفیت قابل قبولی دارد.

ساعت مچی های کپی

چرا ساعت هایکپی بخریم؟

یکی از سوالات همیشگی این است که چرا ساعت های کپی بخریم. شاید بهتر باشد خیلی رک بگوییم که اگر برای شما هزینه خرید ساعت اورجینال اهمیتی ندارد، بهتر است سراغ هایکپی نروید. عموما ساعت های اورجینال کیفیت و دوام بهتری نسبت به ساعت های غیر اورجینال دارند؛ اما قیمت آن ها نیز ممکن است چند برابر باشد.

ممکن است بخواهید برای یکی از عزیزانتان هدیه تهیه کنید. اگر میزان بودجه ای که در نظر گرفته اید برای خرید یک ساعت لوکس اورجینال از برندهای مشهور کافی است، می توانید برای خرید هدیه اورجینال اقدام کنید. با این حال اگر قصد هزینه زیاد ندارید اما می خواهید یک ساعت مچی باکیفیت به دوست یا همسرتان کادو بدهید، ساعت مچی های کپی بهترین گزینه خواهد بود. یک ساعت با کیفیت بالا و هزینه مناسب، می تواند دوست یا همسر شما را سوپرایز کند و به شما نیز فشار زیادی از نظر مالی وارد نشود.

چطور های کپی بودن ساعت مچی را تشخیص دهیم؟

تشخیص ساعت اورجینال خیلی سخت نیست. این ساعت ها اصولا نشانه هایی دارند که با کمی دقت می توانیم به اصل بودن آن ها پی ببریم. در مقابل ساعت هایی که با عنوان های کپی شناخته می شوند، نشانه خاصی ندارند. در واقع این مدل ساعت، با ساعت مچی تقلبی تفاوت قابل مشاهده ای ندارد و ممکن است ما را به اشتباه بیاندازد. پس چاره چیست؟

بهترین روش برای اینکه بتوانید یک ساعت های کپی را از انواع ساعت تقلبی بی کیفیت تشخیص دهید، اعتماد به فروشنده است. با توجه به اینکه نشانه های کمی برای تشخیص ساعت های کپی وجود دارد، باید برای خرید این نوع ساعت ها به سراغ فروشگاه های معتبر بروید. فروشگاه هایی که بتوانند اعتماد شما را در این زمینه فراهم کنند.

خرید اینترنتی ساعت مچی هایکپی یکی از بهترین روش ها برای خرید این نوع ساعت است. با توجه به اینکه فروشگاه های اینترنتی ساعت مچی که از اعتبار کافی برخوردار هستند، مجوزهای لازم برای ارائه محصولات خود را کسب کرده اند، می توانند بهترین محل برای تهیه ساعت هایکپی باشند. در خرید اینترنتی ساعت هایکپی می توانید اطلاعات دقیقی نسبت به محصولات مختلف به دست آورده و آن را با نوع اورجینال آن به صورت همزمان مقایسه کنید. همچنین گرفتن استعلام از فروشگاه یا احیانا اعلام نارضایتی به سادگی امکان پذیر است.

روش دیگری که به شما در تشخیص هایکپی بودن ساعت مچی کمک می کند، مشورت با افراد حرفه ای است که اصطلاحا به آن ها ساعتباز هم گفته می شود. این افراد به این دلیل که اصولا زیاد ساعت خریداری می کنند و ساعت های اورجینال، های کپی و فیک زیادی دیده اند، می توانند به شما در انتخاب صحیح کمک کنند. سعی کنید با این دوستان مشورت کنید.

ساعت مچی های کپی

از کجا ساعت مچی هایکپی بخریم؟

فروشگاه های زیادی به صورت فیزیکی و اینترنتی وجود دارند که در حال فروش انواع ساعت مچی هستند. اگر قصد خرید اینترنتی ساعت مچی هایکپی را داشته باشید، همانطور که گفته شد می توانید از مزایای این روش خرید استفاده کنید. با این حال باید به سراغ سایت هایی بروید که اعتماد شما را جلب کنند. این سایت ها باید حتما e-namad داشته باشند تا در صورت بروز مشکل بتوانید پیگیری های لازم را انجام دهید.

مجموعه ساعت لوکس یکی از معتبرترین مجموعه های ارائه دهنده ساعت مچی هایکپی است. این مجموعه با سال ها فعالیت در ارائه انواع ساعت مچی، تلاش کرده تا ساعت های باکیفیت و باقیمت مناسب را تهیه و عرضه نماید. در سایت ساعت لوکس می توانید به بهترین ساعت ها که همگی هایکپی با کیفیت بالا هستند دسترسی داشته باشید. پشتیبانی حرفه ای این مجموعه نیز خیال شما را از بابت خدمات پس از فروش راحت خواهد کرد. کافی است تنوع محصول، قیمت ها و ارائه خدمات ساعت لوکس را با دیگر فروشگاه های اینترنتی ساعت مچی مقایسه کنید تا به خاص بودن این فروشگاه پی ببرید.

10 تا از بهترین ساعت مچی های برند سیکو

10 تا از بهترین ساعت مچی های برند سیکو مشاهده مطلب

5 ویژگی ساعت مچی های مناسب ورزش

5 ویژگی ساعت مچی های مناسب ورزش مشاهده مطلب

10 تا از بهترین ساعت مچی های برند سیتی زن

10 تا از بهترین ساعت مچی های برند سیتی زن مشاهده مطلب

5 ویژگی ساعت مچی های کوهنوردی

5 ویژگی ساعت مچی های کوهنوردی مشاهده مطلب

نحوه ست کردن ساعت مردانه با لباس

نحوه ست کردن ساعت مردانه با لباس مشاهده مطلب
آیکون چت واتس اپ