راهنمای خرید ساعت زنانه اصل

در خرید ساعت زنانه باید دقت کافی داشته باشید زیرا ساعت مچی خریداری شده باید خاص و متناسب با شما باشد در ادامه به معرفی برخی از مهمترین ترفندها برای انتخاب و خرید ساعت زنانه شیک اشاره خواهیم کرد. اگر قصد خرید ساعت زنانه به عنوان هدیه را دارید نیز می توانید با ما همراه باشید تا با در نظر گرفتن نکات مطلوب مناسب ترین و البته شیک ترین نوع ساعت را انتخاب کنید.

خانم ها بیشتر به فکر ست کردن ساعت انتخابی خود دارند به همین دلیل قبل از خرید بهتر به نظر می رسد نیم نگاهی به سایر اکسسوری های خود بیندازید در این صورت می تونید مناسب ترین گزینه را انتخاب و خریداری کنید. به عنوان مثال اگر یک دستبند سفید رنگ رو دارید در این صورت خریدن ساعت مچی با بند طلایی زیبا به نظر نخواهد رسید البته اگر قصد استفاده ی همزمان آنها را دارید.

حتما در انتخاب و خرید ساعت زنانه اصل بودن آن را در اولویت قرار دهید زیرا ساعت مچی کپی نه تنها کیفیت مناسبی نخواهد داشت بلکه این نوع از ساعت ها برای مدت طولانی نیز برایتان کار نخواهد از سوی دیگر از آنجا که ساعت های تقلبی با کیفیت پایین تر تهیه می شود زیبایی چشم برانگیزی نیز نخواهد داشت. قیمت ساعت خریداری شده به نوعی می تواند به کیفیت آن مربوط شود. یک ساعت مردانه یا ساعت زنانه اصل هیچ گاه به قیمت پایین به فروش نمی رسد. به همین دلیل زمانی که ساعت متعلق به یک برند خاص به قیمت پایین تر به فروش می رسد در این صورت به کیفیت آن مشکوک باشید.

راهنمای خرید ساعت زنانه

خرید ساعت زنانه : جنس و ظرافت ساعت

در خرید ساعت زنانه جنس و ظرافت ان می تواند به طور ویژه در قیمت نهایی تاثیر گذار باشد به گونه ای که اگر ساعت مورد نظر دارای برخی از ویژگی های منحصر به فرد باشد از جمله:

 • ضد آب بودن
 • ضد زنگ زدگی
 • مقاوم در برابر صدمات فیزیکی
 • دارای کرنوگراف بودن

می تواند ارزش ساعت خریداری شده ر افزایش دهد. در انتخاب ساعت زنانه حتما به همه ی ویژگی های ان توجه کنید . صنعت سازی دارای برندهای معتبر مختلفی است و هر کدام از آنها سعی دارند با در نظر گرفتن ویژگی های خاص محصولی بی نظیر را ارائه ی بازار دهند به دلیل رقابت تنگاتنگی که موجود است به طور پیوسته شاهد مدل های شیک و باشکوه هستیم.

دقیق و بادوام بودن ساعت خریداری شده نیز باید در انتخاب نوع برند ساعت مچی مد نظر قرار گیرد. ساعت های بادوام بدون تردید طول عمر بالاتری دارند و آن از لحاظ اقتصادی می تواند مقرون به صرفه باشد.

خرید ساعت زنانه : جنس و ظرافت ساعت

ترفندهایی در خرید ساعت زنانه

از آنجا که ساعت مچی انتخاب شده می تواند نشان دهنده ی سلیقه ی شما نیز در نظر گرفته شود، پس در خرید ساعت زنانه توجه ویژه ای داشته باشید. استفاده از ساعت مچی به عنوان یکی از زیورآلات شیک در نظر گرفته شود وجود برندهای مختلف در صنعت ساعت سازی نیز به شما فرصت می دهد تا مناسب ترین نوع برند و مدل را در اولویت قرار دهید. اگر چه در خرید ساعت زنانه سلیقه ی شما نقش بسیار مهمی در انتخاب بهترین نوع ساعت دارد ولی در نظر گرفتن برخی از ترفند ها می تواند به خرید یک مدل شیک منجر شود.

در انتخاب و خرید ساعت زنانه توجه به چهار مورد :

 • رنگ ساعت
 • شکل صفحه ساعت
 • تقسیم بندی ساده و اما کاربردی ساعت
 • ظرافت ساعت

نقش بسیار مهمی دارد. صفحه ی ساعت می تواند :

 • صفحه گرد
 • صفحه غیر منتظم
 • صفحه مربعی
 • صفحه اشکال منتظم

باشد . البته انتخاب مناسب ترین آنها در اولین حالت به سلیقه ی فردی وابسته است به همین دلیل در خرید ساعت زنانه به عنوان هدیه حتما سعی کنید از علایق فرد مورد نظر مطلع باشید. برای انتخاب مناسب ترین رنگ ساعت نیز دانستن رنگ پوستتان الزامی است. ساعت مچی با بند نقره ای می تواند برای افرادی با پوست سرد و البته ساعت مچی با بند طلایی برای افرادی با پوست گرم گزینه ی ایده آلی می باشد.

بندهای ترکیبی از دیگر گزینه هایی است که می توان از آنها برای موقعیت های مختلف به راحتی استفاده کرد. برخی از برندهای خاص سعی دارند ساعت هایی ترکیبی از طلا و نقره را تهیه کنند قابل ذکر است که ساعت های ترکیبی به راحتی با لباس های مختلف قابل ست شدن را دارد ولی از سوی دیگر بانوان علاقه ی چندانی به خرید ساعت زنانه از این نوع مدل را ندارند.

نقش بسیار مهمی دارد. صفحه ی ساعت می تواند

خرید ساعت زنانه : تشخیص ساعت اصل از تقلبی

در خرید ساعت زنانه تشخیص ساعت اصل و کپی از اهمیت بالایی برخوردار است اصولا توانایی لازم برای تشخیص ساعت های کپی در خرید انواع مختلف از ساعت ها امری الزامی می باشد زیرا در غیر این صورت به دلیل حضور محصولات غیر مرغوب پول خود را اتلاف خواهید کرد. خوشبختانه برای تشخیص ساعت تقلبی از اصل گزینه های مختلفی موجود است که مهمترین آنها قیمت پیشنهادی می باشد زمانی که ساعت متعلق به یک برند خاص قیمت بسیار پایین تری را درخواست می کند باید در اولین مرحله به کیفیت ان مشکوک باشید

از سوی دیگر هیچ دلیل منطقی وجود ندارد که یک برند خاص هزینه ی کلانی را برای ساعت های تولیدی خود صرف کند و از سوی دیگر با فروش آنها به قیمت پایین یاد کند به همین دلیل در اولین مرحله قیمت پیشنهادی می تواند مورد خوبی برای تشخیص ساعت اصل از تقلبی در نظر گرفته شود در مرحله ی بعدی ظرافت و طرح به کار رفته در ساخت ساخت باید مورد ارزیابی قرار گیرد معمولا برندهای معتبر ظرافت بسیاری و البته جزییات خاصی را در ساعت تولید شده در نظر میگیرند به همین دلیل در اولین نگاه این نوع ساعت ها به قدر کافی چشم گیر هستند در صورتی که در خرید ساعت زنانه زیبایی آن مد نظر قرار نگیرد می توان به بی کیفیت بودن آن پی برد.

نحوه استفاده از تاچیمتر ساعت مچی

نحوه استفاده از تاچیمتر ساعت مچی مشاهده مطلب

نکاتی که برای خرید ساعت زنانه باید بدانید

نکاتی که برای خرید ساعت زنانه باید بدانید مشاهده مطلب

نکاتی که برای خرید ساعت مچی باید بدانید

نکاتی که برای خرید ساعت مچی باید بدانید مشاهده مطلب

همه چیز درباره ی ساعت های لاکچری

همه چیز درباره ی ساعت های لاکچری مشاهده مطلب

انواع بند ساعت مچی ها

انواع بند ساعت مچی ها مشاهده مطلب