6% تخفیف بدون محدودیت ویژه اولین خرید

ارسال رایگان امکان بازگشت کالا تا 48 ساعت

دانستنی هایی در مورد خرید ساعت مردانه

در انتخاب و خرید ساعت مردانه در نظر گرفتن چه نکاتی می تواند شما را در انتخاب شیک ترین نوع ساعت یاری کند؟ در این بخش سعی شده است با بررسی کامل نکات مورد نیاز در خرید ساعت مردانه ایده های ارزشمندی در اختیار شما قرار گیرد. تردیدی نیست که ساعت ها ی به کار رفته چه در قرار های رسمی و چه در قرار های غیر رسمی می تواند نقش بسیار مهمی در استایل شما داشته باشد به همین دلیل باید با در نظر گرفتن نوع موقعیتی که قرار است از انواع مختلف از ساعت ها استفاده شود نکات خاص را در خرید ساعت مردانه مد نظر قرار دهید.

اکسسوری های مختلفی برای آقایان موجود نیست یا به عبارت بهتر تعداد اکسسوری های مورد استفاده برای آقایان محدود است ساعت یکی از بهترین گزینه های موجود میباشد که با انتخاب مناسب ترین گزینه و خرید ساعت مردانه شیک می توان استایل موجود را تا حدودی تحت کنترل مطلوب قرار داد. برای خرید ساعت مردانه برند و مدل های مختلفی موجود است ولی آنچه اهمیت دارد باید با در نظر گرفتن نوع موقعیتی که قرار است از آن استفاده شود مناسب ترین نوع برند را در اولویت قرار داد.

از سوی دیگر همه ی آقایان در پسند کردن مدل و طرح های مختلف سلیقه ی یکسان دارند به عنوان مثال برخی از آنها ممکن است علاقه مند به ساعت بند چرم باشند و برخی بالعکس . در ادامه علاوه بر بررسی نکات مطلوب در مورد خرید ساعت مردانه سعی کرده ایم به برخی موارد برای تشخیص ساعت اصل از تقلبی هم در ساعت مردانه و هم ساعت زنانه بپردازیم.

ساعت مردانه

انواع ساعت مردانه

برای خرید ساعت مچی مردانه انواع برند و مدل ها موجود است. البته در انتخاب و خرید ساعت مردانه بید کات خاصی را مد نظر قرار دهید تا بتوانید ساعت مچی کپی را از اصل تشخیص دهد . انتخاب مراکز معتبر برای خرید یکی از مهمترین گزینه هایی است که می تواند در خرید و انتخاب ساعت اصل تاثیر بسیار مهمی داشته باشد به همین دلیل اولین توصیه ی ما آن است که حتما فروشنده های معتبر را هدف قرار دهید. از جمله مهمترین انواع ساعت مردانه :

  • ساعت مچی رسمی
  • ساعت مچی درایور
  • ساعت مچی اسپرت
  • ساعت مچی خلبانی
  • ساعت مچی فیلد

می تواند در نظر گرفته شود. هر کدام از انواع یاد شده با در نظر گرفتن طراحی خاص و البته جزییات ویژه تهیه می شود. توجه کنید اگر قصد خرید ساعت مردانه به عنوان هدیه را دارید سلیقه ی مرد مورد نظر خود را در این مورد ارزیابی کنید به عنوان مثال می توانید قبل از خرید لیستی از انواع ساعت ها را در اینترنت به او نشان دهید و از او بخواهید نظرش را در مورد هر کدام بگویید در این صورت می توانید تا حدودی اطلاعات کافی در مورد سلیقه ی او در مورد انتخاب و خرید ساعت مردانه به دست آورید. هدیه ای که کارایی نداشته باشد به احتمال زیاد در نظر آقایان جذاب و جالب نخواهد بود.

بند چرمی و بند فلزی

در خرید ساعت مردانه بند چرمی و بند فلزی کدام یک می تواند گزینه ی مطلوب تری در نظر گرفته شود؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت اگر چه مردان علاقه ای به استفاده ی زیاد از اکسسوری ای فلزی ندارند ولی استفاده از ساعت های بند فلزی می تواند گزینه ی مناسب تری برای ست شدن با بسیاری از موارد در نظر گرفته شود در عوض چرم ها نسبت به بندهای فلزی ساده تر بوده و شیک تر به نظر می رسند در حالت کلی لازم به ذکر است که در انتخاب بین این دو کاملا سلیقه ی خود را در اولویت قرار دهید و اگر قصد خرید ساعت مردانه به عنوان هدیه را دارید سعی کنید ابتدا از سلیقه ی فرد مورد نظر مطلع شوید. طرح به کار رفته در ساخت ساعت و البته جزییاتی که معمولا هر یک از برندها در نظر میگیرند به طور ویژه می تواند زیبایی ساعت مورد نظر را تحت کنترل قرار دهد. در خرید ساعت مردانه هر چه قدر رنگ دور صفحه , عقربه و البته اعداد روی ساعت روشن تر باشد ساعت مورد نظر غیر رسمی تر خواهد بود و البته ممکن است مورد پسند قرار نگیرد. دست کم شما به دو ساعت شیک نیازمند هستید که یکی برای مراسم های رسمی و دیگر برای استایل روزمره مورد استفاده قرار گیرد به همین دلیل در خرید آنها سعی داشته باشید گزینه ای را انتخاب کنید که بتوانید با استایل های مختلف مطابقت داشته باشد

تشخیص ساعت اصل از تقلبی

ساعت مردانه

در خرید ساعت مردانه مد نظر قرار دادن راهکارهای مطلوب برای تشخیص ساعت اصل از تقلبی می تواند به طور ویژه از هر گونه کلاهبرداری جلوگیری کند. بسیاری از سودجویان امروزه در بازار سعی دارند محصولات نامرغوب خود را به دست خریدار برسانند و درصد کلاهبرداری در این مورد نیز کم نیست و از سوی دیگر افراد معمولا توانایی لازم برای تشخیص و ارزیابی ساعت اصل از تقلبی را ندارند گزیر از خرید اجناس بی کیفیت نیز چندان آسان نیست ولی شما می توانید با فراگیری راههای تشخیص ساعت اصل از تقلبی گامی مهمی در این راستا بردارید به عنوان مثال در خرید ساعت مچی :

  • شماره سریال
  • وزن ساعت
  • صدای ساعت
  • رنگ ساعت ساختار ظاهری ساعت
  • قیمت پیشنهادی برای ساعت

را به طور جداگانه مورد بررسی قرار دهید به عنوان مثال هیچ گاه یک ساعت اصل و البته متعلق به یک برند معروف به قیمت پایین به فروش نمی رسد در این نوع موارد حتما به کیفیت آن مشکوک باشید. با استفاده از شماره سریال نیز می توانید به راحتی با مراجعه به وب سایت برند مد نظر اطلاعات مطلوبی در مورد اصل و تقلبی بودن آن به دست آوری ساعت مچی تقلبی نه تنها طول عمر مفید کم دارد ظاهر مطلوبی نیز نخواهد داشت.

نکات خرید ساعت مردانه

در خرید ساعت در نظر گرفتن نکات خاص از جمله موارد زیر می تواند تاثیر بسیار مهمی در انتخاب بهترین نوع آن داشته باشد.

ساعت بند چرم می تواند آن را شیک تر و استایل شما را جذاب تر نشان دهد و بالعکس بند فلزی در انواع مختلف از ساعت های مچی حالت روزمره تر دارد اگر به دنبال استایل رسمی هستید در این صورت انتخاب ساعت بند چرمی به ویژ رنگ مشکی میتواند شیک تر به نظر برسد البته استفاده از این نوع از ساعت ها حتی برای استایل نیمه رسمی نیز می تواند انتخاب مطلوب تری در نظر گرفته شود. اگر نگران هزینه ی خرید ساعت نیستید می توانید یک ساعت رسمی برای قرار های کاری انتخاب کرده و یک ساعت اسپرت شیک برای استایل روزمره ی خود داشته باشد. رنگ بند چرمی ساعت انتخاب شده نیز باید مناسب باشد به عنوان مثال یک ساعت با بند قهوه ای رنگ برای کفش مشکی رنگ مناسب نخواهد بود.

تنوع زیادی برای رنگ ها موجود است به همین دلیل به راحتی می تواند آنها را با ست کنید. در مورد اینکه کدام برند و یا مدل را می توان در اولویت قرار داد بهتر است بدانید که در اولین مرحله این موضوع به سلیقه ی فردی مربوط می شود. البته در خرید ساعت سعی کنید مقاومت آنها در برابر اب و یا زنگ زدگی نیز مورد بررسی قرار گیرد.

5 دلیل برای خرید ساعت سیکو

5 دلیل برای خرید ساعت سیکو مشاهده مطلب

همه چیز درباره مقاومت ساعت مچی در برابر آب

همه چیز درباره مقاومت ساعت مچی در برابر آب مشاهده مطلب

10 تا از بهترین ساعت مچی های برند سیکو

10 تا از بهترین ساعت مچی های برند سیکو مشاهده مطلب

5 ویژگی ساعت مچی های مناسب ورزش

5 ویژگی ساعت مچی های مناسب ورزش مشاهده مطلب

10 تا از بهترین ساعت مچی های برند سیتی زن

10 تا از بهترین ساعت مچی های برند سیتی زن مشاهده مطلب
آیکون چت واتس اپ